Bestuur

De Kluize wil:

het vrijetijdsaanbod in Oosterzele optimaliseren
door het creëren van fysieke en creatieve ruimte
op maat van diverse initiatiefnemers
en door het organiseren van kwalitatief hoogstaande activiteiten.

Raad van bestuur

CD&V/NVA Jan Martens(voorzitter – schepen) Spiegel 1, 9860 Oosterzele – jan.martens@oosterzele.be
Filip Vermeiren (ondervoorzitter) Lange Munte 82, 9860 Oosterzele – filip.vermeiren2@telenet.be
Linda De Vos Meerstraat 58, 9860 Oosterzele – lindadevos60@hotmail.com
Christianne Schreyen Achterdries 14, 9860 Oosterzele – christianne.schreyen@pandora.be
Ingrid Boulaert Marktplein 7, 9860 Oosterzele – ingrid.boulaert@gmail.com
Pieterjan Keymeulen Stationsstraat 95, 9860 Oosterzele – pieterjankeymeulen13@hotmail.com
Christiane De Smaele Geraardsbergse stwg. 252, 9860 Oosterzele – christianedesmaele@hotmail.be
Open VLD plus Claudine Batsleer Muntestraat 16, 9860 Oosterzele – claudine.batsleer@alcatel-lucent.com
  Pascal Fermon Voordries 17, 9860 Oosterzele – pascal.fermon@belgacom.net
  Luc Verbanck  Sint-Lievensstraat 23, 9860 Oosterzele – luc.verbanck1@telenet.be
 Groen! Barbara Redant  Achterdries 31, 9860 Oosterzele – barbara.redant@groen.be


Directiecomité

  • Filip Vermeiren  (voorzitter)
  • Linda De Vos
  • Jan Martens
  • Christiane Schreyen

 

Het Autonoom Gemeentebedrijf De Kluize en de daartoe behorende vrijetijdsdiensten hebben een nieuwe, frisse huisstijl. Daarbij horen ook een logo en de slagzin ‘Ruimte voor ideeën’. Met deze huisstijl kunnen de vrijetijdsdiensten (jeugd, sport en cultuur) zich zowel gezamenlijk als individueel profileren.

Het logo

Het logo illustreert de zes deelgemeenten van Oosterzele en verwijst ook naar de zes verschillende sites die onder de exploitatie van het AGB vallen. De vorm en plaatsing van de ‘kegels’ duidt op de verbondenheid tussen de items. Met het toepassen van drie kleuren wordt de dynamiek in de verf gezet. De amorfe vorm refereert dan weer aan een idee of gedachtenspinsel dat vorm krijgt.

Ruimte voor ideeën?

= Ruimte om te doen

Ruimte slaat op de verschillende locaties die De Kluize ter beschikking stelt.

= Ruimte om te groeien

Ruimte verwijst naar de marge die De Kluize wil creëren voor het aanmoedigen van initiatieven en de persoonlijke ontwikkeling. De Kluize biedt iedereen ruimte en stelt zich op als partner.

= Alles begint met een idee

Iedere activiteit begint met een idee; het ene al origineler dan het andere, maar het idee ligt altijd aan de basis.

= Het idee als ‘trigger’

Het woord idee is ook een uitnodiging of zelfs een uitdaging voor iedere initiatiefnemer om origineel uit de hoek te komen. Ieder idee is welkom en verdient de nodige ruimte.

= Eigen initiatieven

Door het oprichten van De Kluize zal het makkelijker worden om eigen initiatieven te organiseren en op elkaar af te stemmen waardoor het vrijetijdsaanbod in Oosterzele zal verbeteren.