Elena speelt ELENA
€ 18,00 standaard
€ 17,00 60+, EDC, andersval.
€ 16,00 -26, klein abo
€ 15,00 groot abo
€ 14,00 abo XL
Deze voorstelling kadert in de campagne Samen Veerkrachtig. We zetten het belang van geestelijke gezondheid en veerkracht in de kijker. Wandel mee met Elena en maak tijd voor geestelijke gezondheid! #samenveerkrachtig
Bestel je abonnement
Een abo bestellen tussen 22 mei en 4 juni
Bekijk het aanbod op gcdekluize.be of in de seizoensbrochure. Alle voorstellingen met het
Stap 2
Download het bestelformulier (beschikbaar vanaf 2 mei). Bezorg ons je bestelling bij voorkeur via e-mail. Het formulier afgeven in het gemeenschapscentrum of je bestelling telefonisch doorgeven, kan ook.
Stap 3
Je ontvangt voor 4 juni een e-mail met een betaallink. Je kunt indien gewenst je abonnement ook betalen in het gemeenschapscentrum.
GC De Kluize
Sportstraat 3, 9860 Oosterzele
tel. 09 363 83 30
e-mail reservaties@oosterzele.be
Het cultuurloket vind je op de eerste verdieping van GC De Kluize.
Openingsuren
Je kan elke werkdag in De Kluize terecht van 8.30 uur tot 12 uur en van 13.30 uur tot 16 uur. Op maandagavond is het cultuurloket open van 18 uur tot 20 uur. Op vrijdagnamiddag zijn alle gemeentelijke diensten gesloten.
10 jaar geleden wandelde Elena van Antwerpen naar Rome. 10 jaar geleden studeerde ze af met een voorstelling over die wandeling. Het was een verhaal over verbinding, verwondering en vertrouwen. Ze speelde in huiskamers, parochiezalen, theaters en festivals. Elena’s hele latere parcours vertrekt van daaruit. De afgelopen 10 jaar is niet alleen zijzelf, maar ook de wereld veranderd. Wat geeft het als ze haar eigen verdere ontwikkeling samenvoegt met het naïeve meisje dat spreekt uit het verhaal van toen?
Een 10-jarig jubileum, opnieuw op tournee met de voorstelling van toen, maar dan met haar blik van 10 jaar later eraan toegevoegd. Elena speelt ELENA.
Zo zag het er toen uit:
ELENA, mijn afstudeerproject. ELENA, of ook wel: dagboek van een slak, het gaat, naar Rome en weer terug, 2200km, de schildpad wint altijd, the girl with the red stiletto's, sorry aan de krekels, zonder meer, onderweg, iets met koeien en een wei.
Elena Peeters, Adriaan Severins (coaching), Mathias Coppens (compositie), Seppe Verbist (techniek), Alexander Daems (beeld)
Een productie van SLAK, met dank aan Suzanne Grotenhuis, Freek Vielen en het MartHa!tentief
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Toestemming Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG)
GC De Kluize gebruikt de door jou ingegeven informatie om je op de hoogte te houden van nieuws en activiteiten via e-mail. Je kunt op elk moment van gedachten veranderen door in een nieuwbrief op de link ‘Abonnement opzeggen’ te klikken of door contact met ons op te nemen via info@gcdekluize.be. Je hebt ten allen tijde het recht om uw gegevens in te kijken, te wijzigen of te wissen. Dat kan op eenvoudig verzoek via mail naar info@gcdekluize.be. Ons privacybeleid en hoe wij omgaan met jouw gegevens kunt u nalezen op gcdekluize.be/privacyverklaring. Wij maken gebruik van Mailchimp als platform om onze nieuwsbrieven mee te versturen. Door je in te schrijven voor onze nieuwsbrief erken je dat je gegevens verwerkt zullen worden door MailChimp. Meer info over het privacybeleid van MailChimp vind je hier.