2025-2026
Apero Klassiek Muziek

The Quintets Edition

Tinel Ensemble
zondag 8 februari 2026
om 11:00
  theaterzaal De Kluize, Sportstraat 3, Oosterzele
Tickets

€ 14,00 standaard
€ 08,00 -26
incl. hapje en drankje

Koop je tickets
The Quintets Edition

In The Quintets Edition worden twee meesterwerken uit het kwintet-repertoire belicht die op het eerste gezicht elkaars tegenpolen lijken te zijn. Het alom bekende klarinetkwintet van Mozart straalt jeugdige en speelse charme uit, terwijl Schumann's pianokwintet doordrongen is van romantische diepgang en dualiteit. Het belooft een kamermuziekconcert te worden op het scherpst van de snee waarin de muzikanten op zoek gaan naar de contrasten en overeenkomsten tussen deze bekende kwintetten. Centraal staat de dialoog en de interactie tussen de soloinstrumenten en het strijkkwartet.

Twee meesterwerken, één concert. Een reis van licht naar schaduw, van lichtvoetigheid naar diepgang.

Met

Jef Kolacny (piano), An-Sofie Perneel & Victor Van Gorp (viool), Saar Van Bergen (altviool), Eva Van den Broeck (cello), Kian Janssen (klarinet)

Coproductie

SAMWD Zottegem en Seniorenraad Oosterzele

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Toestemming Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG)

GC De Kluize gebruikt de door jou ingegeven informatie om je op de hoogte te houden van nieuws en activiteiten via e-mail. Je kunt op elk moment van gedachten veranderen door in een nieuwbrief op de link ‘Abonnement opzeggen’ te klikken of door contact met ons op te nemen via info@gcdekluize.be. Je hebt ten allen tijde het recht om uw gegevens in te kijken, te wijzigen of te wissen. Dat kan op eenvoudig verzoek via mail naar info@gcdekluize.be. Ons privacybeleid en hoe wij omgaan met jouw gegevens kunt u nalezen op gcdekluize.be/privacyverklaring. Wij maken gebruik van Mailchimp als platform om onze nieuwsbrieven mee te versturen. Door je in te schrijven voor onze nieuwsbrief erken je dat je gegevens verwerkt zullen worden door MailChimp. Meer info over het privacybeleid van MailChimp vind je hier.